Asseco Resovia z nowym sponsorem

- REKLAMA -

W dniu 17.09.2019 roku Asseco Resovia zaprezentowała na konferencji prasowej nowego sponsora. Będzie nim firma zielona-energia.com. Jest ona także sponsorem klubu żużlowego forBET Włókniarz Częstochowa. Są także prywatnym sponsorem Adriana Miedzińskiego.

Na konferencji Pan prezes Krzysztof Ignaczak tak powiedział na temat motywów przyszłej współpracy: – Chcielibyśmy jakby iść w myśl tego co się dzieje na świecie, ekologia jest równie ważnym elementem myślę, że dla nas jako ludzi, nie tylko jako klubu Asseco Resovii.

– My kierujemy się jednym podstawowym powodem, mianowicie szalenie istotne jest dla nas to, że klub jest zarządzany w sposób profesjonalny i widać ten entuzjazm. My w ten sposób podchodzimy do biznesu, staramy się być profesjonalni i za wszelka cenę staramy się robić to wszystko, co robimy, czyli te działania proekologiczne z pasją i entuzjazmem (…) – mówił jeden z właścicieli nowego sponsora rzeszowskiego klubu.

Z okazji rozpoczęcia współpracy pomiędzy zieloną-energią.com a Asseco Resovią Rzeszów, nowy sponsor przygotował specjalną ofertę na hasło: RESOVIA:
– dla przedsiębiorców z podkarpacia: instalacja fotowoltaiczna o mocy 40 kW do 50 kW z 0 zł wkładu własnego oraz oprocentowaniem 0% w leasingu
– dla gospodarstw domowych z Podkarpacia: instalacja fotowoltaiczna o mocy 5kW do 10kW z 20% rabatem

Zgłoszenia należy kierować na skrzynkę: kontakt@zielona-energia.com

- REKLAMA -