Apklan Resovia-Skra Częstochowa relacja na żywo 2:0

W dniu 14.09.2019 roku odbył się mecz w ramach 9 kolejki przy ul. Wyspiańskiego 22. W tym meczu to drużyna gospodarzy była zdecydowanie górą i zasłużenie osiągnęła taki wynik.

5 minuta: na spalonym złapany w polu karnym przeciwnika Daniel Świderski

8 minuta: wrzutka w pole karne przez Serhiia Krykuna

9 minuta: żółta kartka dla Daniela Niedojada

11 minuta: strzał na bramkę gości przez Kamila Radulija ale golkeeper obronił

12 minuta: nieudany strzał na bramkę gości główką przez Szymona Fereta

15 minuta: faul na Konradzie Geregu

20 minuta: strzał na 1:0 dla gospodarzy przez Sebastiana Zalepę

28 minuta: nieudana wrzutka w pole karne gospodarzy

31 minuta: faul na zawodniku gości Piotru Niconiu

34 minuta: żólta kartka dla kapitana gospodarzy Konrada Domonia

35 minuta: rożny dla gości ale udane piąstkowanie Wojciecha Daniela

38 minuta: zmarnowana kontra przez gości

41 minuta: faul Serhiia Krykuna na Krzysztofie Naporze

43 minuta: udany strzał na bramkę Kamila Radulija ale udana obrona bramkarza gości

45 minuta: nieudany stzał na bramkę gości główką przez Sebastiana Zalepę

Gwizdek na przerwę 1:0

50 minuta: faul na zawodniku gości Piotru Noconiu

51 minuta: strzał po ziemi z wolnego Piotra Niconia ale ładna obrona Wojciecha Daniela

52 minuta: faul na Danielu Świderskim

54 minuta: pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy, za Daniela Swiderskiego wchodzi Radosław Adamski

56 minuta: pierwsza zmiana u gości, za Damiana Niedojada wchodzi Dawid Wolny

60 minuta: wrzutka z autu kapitana gospodarzy zakończona faulem na zwodniku gości

61 minuta: faul w polu karnym na Kamilu Raduliju

63 minuta: 2:0 dla gospodarzy, z karnego strzela Kamil Radulij

64 minuta: faul na Radosławie Adamskim

66 minuta: druga zmiana u gości, za Dawida Niedbałe wchodzi Konrad Andrzejczak

73 minuta: zmiana u gospodarzy, za Szymona Fereta wchodzi Szymon Hajduk

75 minuta: strzał na bramkę oddany przez Serhiia Krykuna, ale piękna interwecja bramkarza

80 minuta: kolejna zmiana u gospodarzy, za Mateusza Genieca wchodzi Karol Twardowski

83 minuta: strzał ponad bramką oddany przez Kamila Radulija

84 minuta: podanie w pole karne przez Szymona Hajduka ale wybicie przez gości na aut bramkowy

90 minuta: nieudany strzał na bramkę wykonany przez Dawida Kubowicza

90 minuta: faul na Piotrze Noconiu

Gwizdek na koniec meczu, Apklan Resovia wygrywa ze Skra Częstochowa 2:0