niedziela, 4 czerwca, 2023
+

  Społecznie i Pozarządowo 2/19

  Polecamy

  Waldemar Ruszel
  Waldemar Ruszel
  Redaktor Waldemar Ruszel Szef do spraw kontaktów z organizacjami pozarządowymi Kurier Rzeszowski - portal, gazeta TVi
  - Reklama -

  Drugi odcinek autorskiego programu Kuriera Rzeszowskiego Społecznie i Pozarządowo. Program realizowany jest na żywo, są również przygotowane reportaże.

  Gośćmi w studio na żywo byli Piotr Bartoń i Dariusz Kuca ze Stowarzyszenia Pod skrzydłem Anioła.
  W programie są również reportaże z odwiedzin Rzeszowskie Centrum Wolontariatu50+, w którym trwa akcja „okulary dla Afryki” oraz rozmowa z Jolantą Fień o Międzynarodowym dniu osób starszych organizowanym w Rzeszowie przez Stowarzyszenie Reumatyków i ich Sympatyków im. Hanki Żechowskiej.

  Społecznie i Pozarządowo. odc. 2/19

  🎥 STUDIO Kuriera Rzeszowskiego 🔴NA ŻYWO -Program: Społecznie i Pozarządowo. odc. 2Gośćmi w studio na żywo są Piotr Bartoń i Dariusz Kuca ze Stowarzyszenia Pod skrzydłem Anioła. W programie są również reportaże z odwiedzin Rzeszowskie Centrum Wolontariatu50+, w którym trwa akcja "okulary dla Afryki" oraz rozmowa z Jolanta Fień o Międzynarodowym dniu osób starszych organizowanym #wRzeszowie przez Stowarzyszenie Reumatyków i ich Sympatyków im. Hanki Żechowskiej.

  Opublikowany przez Kurier Rzeszowski – portal, gazeta, TVi Poniedziałek, 9 września 2019

  Ideą programu jest edukacja o rolach i oddziaływaniu Organizacji Społecznych na nasze życie. Pokazujemy „życie” i działalność Organizacji Pozarządowych działających w naszym województwie, zarówno tych lokalnych, jak i tych ogólnopolskich z oddziałami na naszym obszarze.


  Program przygotował i prowadził Waldemar Ruszel, który jest przedsiębiorcą (trenerem, rekruterem, praktykiem biznesu), działaczem społecznym (utworzył i prowadzi Instytut Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju), pasjonatem filmu i aktorstwa oraz dziennikarzem obywatelskim.

  Jeżeli prowadzisz lub reprezentujesz Organizację Pozarządową, działasz społecznie, chcesz mieszkańcom naszego regionu opowiedzieć o tym, czym zajmuje się i jak pomaga Twoja organizacja, organizujesz wydarzenia, czy akcje społeczne, to skontaktuj się z naszym działem społecznym – waldemarruszel@kurierrzeszowski.pl

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com