17,9 C
Rzeszów
niedziela, 26 czerwca, 2022
+

  Społecznie i Pozarządowo 1/19

  Polecamy

  Waldemar Ruszel
  Redaktor Waldemar Ruszel Szef do spraw kontaktów z organizacjami pozarządowymi Kurier Rzeszowski - portal, gazeta TVi
  - Reklama -

  To jest pierwszy odcinek autorskiego programu Dziennikarzy Kuriera Rzeszowskiego – Społecznie i Pozarządowo. Program realizowany jest na żywo, są również przygotowane reportaże.

  Gościem w tym odcinku programu była Natalia Popek z Fundacji Potrafię Pomóc oddział w Rzeszowie.

  Zapowiedzi i reportaże dotyczyły akcji Rzeszów dla Bohaterów ’39 organizowanej przez Stowarzyszenie Pod skrzydłem Anioła oraz Pikniku dla rodzin osób z Zespołem Downa organizowanego przez Fundacja na rzecz osób z Zespołem Downa „Szansa 21”.

  Społecznie i Pozarządowo 1/19

  🎥 STUDIO Kuriera Rzeszowskiego 🔴NA ŻYWO – Program: Społecznie i PozarządowoProwadzi:Waldemar Ruszel,Gość: Natalia Popek – Fundacja Potrafię Pomóc – Rzeszów Zapowiedzi i reportaże:- akcja Rzeszów dla Bohaterów '39 organizowana przez Stowarzyszenie Pod skrzydłem Anioła- Piknik dla rodzin osób z Zespołem Downa organizowany przez Szansa 21 – Fundacja na rzecz osób z Zespołem Downa

  Opublikowany przez Kurier Rzeszowski – portal, gazeta, TVi Poniedziałek, 2 września 2019

  Ideą programu jest edukacja o rolach i oddziaływaniu Organizacji Społecznych na nasze życie. Pokazujemy „życie” i działalność Organizacji Pozarządowych działających w naszym województwie, zarówno tych lokalnych, jak i tych ogólnopolskich z oddziałami na naszym obszarze.


  Program przygotował i prowadził Waldemar Ruszel, który jest przedsiębiorcą (trenerem, rekruterem, praktykiem biznesu), działaczem społecznym (utworzył i prowadzi Instytut Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju), pasjonatem filmu i aktorstwa oraz dziennikarzem obywatelskim.

  Jeżeli prowadzisz lub reprezentujesz Organizację Pozarządową, działasz społecznie, chcesz mieszkańcom naszego regionu opowiedzieć o tym, czym zajmuje się i jak pomaga Twoja organizacja, organizujesz wydarzenia, czy akcje społeczne, to skontaktuj się z naszym działem społecznym – waldemarruszel@kurierrzeszowski.pl

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -