Apklan Resovia – Olimpia Elbląg relacja na żywo

Relacja na żywo z meczu Apklan Resovia – Olimpia Elbląg w dniu 1.09.2019 roku

5 minuta: rzut rożny dla Resovii po wybiciu na aut bramkowy

7 minuta: żółta kartka dla Szymona Fereta po faulu

9 minuta: nieudany strzał na bramkę gospodarzy w wykonaniu Damiana Szuprytowskiego

11 minuta: udane zatrzymanie akcji pod bramką Oskara Ryka i wybicie przez niego tym samym piłki na aut bramkowy

16 minuta: faul drużyny gości na Dariuszu Frankowiczu

17 minuta: nieudany rzut wolny w wykonaniu Frankowicza

18 minuta: żółta kartka dla zawodnika gości po faulu

20 minuta: faul na zawodniku gospodarzy Szymonie Ferecie i interwencja medyczna, co kończy się zniesieniem go na noszach na bok boiska

33 minuta: rzut rożny dla Resovii

35 minuta: faul na zawodniku gospodarzy i żółta kartka dla Dawida Kubowicza

36 minuta: 1:0 dla Olimpii Elbląg, bramkę zdobywa Michał Kuczałek

38 minuta: faul na Szymonie Ferecie, rzut wolny w wykonaniu Dariusza Frankiewicza, wywalczenie rzutu rożnego

41 minuta: rzut rożny dla Resovii

45 minuta: nieudany strzał na bramkę Oskara Ryka

45 minuta: faul na Adrianie Dziubińskim

45 minuta: nieudany strzał po kontrze w wykonaniu Michała Balewskiego, koniec pierwszej połowy

Po przerwie, za Szymona Fereta wchodzi Szymon Hajduk

49 minuta: faul na zawodniku gości Miachale Milleru

51 minuta: zablokowane dośrodkowanie przez Dariusza Frankiewicza

53 minuta: niewiele chybiony strzał na bramkę w wykonaniu gospodarzy przez Szymona Hajduka

54 minuta: czerwona kartka dla zawodnika gospodarzy Dariusza Frankiewicza

57 minuta: kolejna żółta kartka dla gospodarzy, tym razem dla Serhiia Krykuna

57 minuta: druga zmiana u gospodarzy, za Adrina Dziubińskiego wchodzi Krzysztof Gancarz

61 minuta: faul na Serhiiu Krykunie

63 minuta: trzecia zmiana u gospodarzy, za Serhiia Krykuna wchodzi Radosław Adamski

66 minuta: żólta kartka dla zawodnika gospodarzy Rafała Mikulca

68 minuta: nieudany rzut rożny w wykonaniu gości

74 minuta: czwarta zmiana w Resovii, za Daniela Świderskiego wchodzi Karol Twardowski

76 minuta: krótka przerwa na uzupełnienie płynów. pierwsza zmiana w Olimpii, za Przemysława Brychilika wchodzi Cezary Demeniuk

79 minuta: nieudany rzut rożny w wykonaniu Resovii

81 minuta: druga zmiana w Olimpii, za Michała Millera wchodzi Oleksii Prytuliak

84 minuta: nieudany strzał na bramkę w wykonaiu Damiana Szuprytowskiego

85 minuta: kolejna żółta kartka dla zawodnika gospodarzy, tym razem dla Karola Twardowskiego

88 minuta: nieudane dośrodkowanie w wykonaniu Rafała Mikulca

90 minuta: faul na Karolu Twardowskim, sędzia doliczył 3 minuty

90 minuta: druga żółta kartka, w konsekwencji czerwona dla Dawida Kubowicza

90 minuta: faul na Szymonie Hajduku