S19. Samochód zderzył się z jeleniem. Zablokowany jeden pas ruchu

Fot. Łukasz Kalisiak
- REKLAMA -
Na drodze S19 w Trzebownisku samochód zderzył się z jeleniem. Dwie osoby przewieziono do szpitala. Jeden pas ruchu jest zablokowany.

Wypadek miał miejsce na zjeździe z S19 w kierunku Rzeszowa.  W terenie oznakowanym ostrzegawczo “uwaga zwierzęta leśne”, jeleń przeskoczył przez bariery i zderzył się z przejeżdżającym samochodem osobowym. Dwie osoby podróżujące samochodem zostały przewiezione do szpitala.

W Trzebownisku na S19 zderzenie samochodu ze zwierzyną leśna, prawdopodobnie jeleniem. Dwie osoby przewieziono do szpitala. Zablokowany jeden pas ruchu -poinformowała nas Anna Klee z zespołu prasowego Podkarpackiej Policji.

Wypadek miał miejsce kilkadziesiąt metrów za tabliczką informująca o tym, że jest to już teren miasta Rzeszowa – poinformował nas mł.kpt. Łukasz Trzyna z jednostki Państwowej Straży Pożarnej, która przybyła na miejsce. Łącznie w akcji udział, wzięło 4 jednostki PSP.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia ze zdarzenia. Niektóre są drastyczne, przedstawiają bowiem przejechanego jelenia. Jeśli nie lubisz takich widoków, to nie oglądaj!

 

- REKLAMA -