Oddaj swój głos. MPWiK w Rzeszowie nominowany w konkursie Top Pracodawca Polski Wschodniej 2019.

Fot. FB/mpwikrzeszow
- REKLAMA -
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie zostało nominowane w konkursie Top Pracodawca Polski Wschodniej 2019. Konkurs przeprowadzany jest przez Grupę PTWP, organizatora Wschodniego Kongresu Gospodarczego, oraz portal PulsHR.pl.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji powstało w 1934 r. Od 1994 do 2003 r. działało w strukturze Rzeszowskiej Gospodarki Komunalnej. Jego misją jest dostarczanie wody i oczyszczanie ścieków. Obszar działania MPWiK obejmuje nie tylko teren samego miasta Rzeszowa, lecz także niektóre miejscowości sąsiednich gmin.

Obecnie w przedsiębiorstwie pracuje 400 osób. Zarząd chwali się, że rotacji i zwolnień praktycznie w firmie nie ma.

Rzeszowskie MPWiK stawia na inwestycje i ekologiczne rozwiązania. Może się pochwalić nowoczesną stacją uzdatniania wody. Woda jest najwyższej jakości i można ją pić bezpośrednio z kranów. W maju 2019 r. oddano do użytku nową suszarnię osadów ściekowych.

Powstanie również farma ogniw fotowoltaicznych na terenie stacji uzdatniania wody i budynku administracyjnego w centrum Rzeszowa.

Stawianie na innowacje i szukanie alternatywnych źródeł energii obniża koszty przedsiębiorstwa, a to przekłada się na ceny dla odbiorców. Dzięki temu nasi klienci płacą mniej niż mieszkańcy innych miast.

Nagrody zostaną wręczone 25 września 2019 r. podczas VI Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku.
📲 Firma, która zdobędzie najwięcej głosów internautów otrzyma również wyróżnienie specjalne od czytelników portalu pulshr.pl.

👉głosować możecie do 17 września 2019 roku  Kliknij Tutaj

 http://bit.ly/TopPracodawca

- REKLAMA -