W Krasnem odbędzie się ekologiczno-charytatywny piknik dla Mateusza Rejowskiego

Stowarzyszenie Kobiet Krasne
- REKLAMA -
Stowarzyszenie Kobiet Krasne zaprasza na „Ekologiczny Piknik w Zielną”, który odbędzie się 15 sierpnia 2019 r. Piknik rozpocznie się o godz. 15.00 na terenie stadionu Crasnovia w Krasnem. Cały dochód z imprezy przeznaczony jest dla Mateusza Rejowskiego, o którym pisaliśmy TUTAJ i TUTAJ.

To ostatnie już wydarzenie w ramach projektu “Z ekologią za pan brat” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Stowarzyszenie Kobiet Krasne
Fot. Stowarzyszenie Kobiet Krasne

Tym razem będzie ekologicznie, ale i charytatywnie. Włączamy się w pomoc dla 16- letniego Mateusza Rejowskiego, mieszkańca Krasnego, który choruje na chłoniaka ziarniczego. Zapraszamy na kiermasz rzeczy różnych “Strzel piątaka, by pokonać raka” oraz na licytację wartościowych nagród. Cały dochód na leczenie Mateusza – mówi Katarzyna Pocheć, Prezes Stowarzyszenia.

 

W programie przewidziano także spotkanie z youtuberką Amelie – 13-letnią idolką dzieci i młodzieży. Na odwiedzających czekają także warsztaty i konkursy ekologiczne oraz przygotowany przez Stowarzyszenie Kobiet ekologiczny stół, na którym znajdziemy wiele lokalnych przysmaków.

Nie zabraknie również wrażeń artystycznych. Na scenie wystąpi zespół “Brzozoki”, a także zaprezentują się rodzime wokalistki Izabela Porada i Emilka Ferenc. Przed potańcówką tłum rozgrzeją dziewczyny z Zumba Fitness & Monika Świder ZIN, a wieczorną zabawę poprowadzi Szybki numer.

Zapraszamy!

Stowarzyszenie Kobiet Krasne

 

- REKLAMA -