Wakacyjny pokaz spektaklu dla najmłodszych widzów “Czerwony Kapturek”

Materiał organizatora
- REKLAMA -
W niedzielę, 18 sierpnia o godz. 16.30 na Scenie Kacperek Teatru Maska odbędzie się wakacyjny pokaz spektaklu dla najmłodszych widzów “Czerwony Kapturek”.

“Czerwony Kapturek” z klocków waffli MARIOINEX to autorska inicjatywa aktorska Kamili Olszewskiej, aktorki Teatru Maska, z wykształcenia pedagoga. W przedstawionej opowieści ożywimy przedmioty wykorzystując niezwykły świat wyobraźni dziecka. Formuła spektaklu nawiązuje do tworzenia teatru w domu. Teatru, w którym grającymi postaciami i scenografią mogą stać się przedmioty codziennego użytku czy zabawki z pokoju dziecięcego.

“Inspiracją do powstania spektaklu o Czerwonym Kapturku według Jana Brzechwy była i jest nadal zabawa z moim synem, dzięki któremu codziennie mam możliwość przenoszenia się w przeróżne magiczne światy.Uwielbiam ten nasz wspólny czas na zabawę! To wielkie wyzwanie, by sprostać otwartości w myśleniu i działaniu dziecka. Zachęciło mnie to do stworzenia przedstawienia z dziecięcych klocków, w którym będę podążać za emocjami i reakcjami widzów.”

Kamila Olszewska

autor: Jan Brzechwa
reżyseria: Kamila Olszewska
scenografia: Kamila Olszewska z wykorzystaniem klocków waffli MARIOINEX
muzyka: Mieczysław Janicz
obsada: Kamila Olszewska
spektakl adresowany jest do dzieci w wieku od 2 do 4 lat czas trwania: 30 minut

Bilety w cenie 15 zł dostępne na www.teatrmaska.pl lub w kasie teatru.

Zapraszamy!

- REKLAMA -