Krakowska policja poszukuje w Głogowie zaginionego studenta

fot. Archiwum rodzinne/Policja
- REKLAMA -
Na stacji Watkem w Borze k. Głogowa Małopolskiego rozpoczęła się akcja poszukiwawcza zaginionego studenta z Krakowa. W akcji udział bierze około 60 druhów OSP oraz funkcjonariusze Podkarpackiej Policji.

 

Jak się dowiedzieliśmy, na stacji benzynowej Watkem w Borze koło Głogowa Małopolskiego, zbierają się liczne siły Małopolskiej Policji oraz 5 OSP z Powiatu Rzeszowskiego. Akcja rozpoczęła się, ponieważ kamery miejskie w Głogowie Małopolskim miały uchwycić osobę łudząco podobną do Błażeja Lepiarczyka, 21-letniego studenta, który 4 lipca zaginał w Krakowie.

Błażej Lepiarczyk wyszedł z domu 4 lipca i do tej pory nie wrócił oraz nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Policja wraz z rodziną zaginionego proszą o pomoc w poszukiwaniach.

Błażej jest mężczyzną o szczupłej budowie ciała, ma 187 cm wzrostu, niebieskie oczy i ciemne blond włosy do ramion. Nosi również okulary korekcyjne. W dniu zaginięcia Błażej ubrany był w zieloną koszulkę, brązową bluzę i spodnie sztruksowe albo moro. Lepiarczyk jest cukrzykiem i nosi pompę insulinową.

Każdy, kto może pomóc w odnalezieniu Błażeja Lepiarczyka, powinien skontaktować się z policją w Krakowie (tel.12 6151-093) lub najbliższą komendą (tel. 112 oraz 997)

- REKLAMA -