Czas na finały w Pucharze Extraliga Rzeszów 2019 -Relacja Video Live !

- REKLAMA -

W pucharze piłkarskich szóstek Extraliga Rzeszów na boguchwalskim orliku (ul.Kolejowa 26 -obok basenów) w sobotę 29 czerwca 2019 roku od godzinny 17-stej zostanie rozegrana faza finałowa.Na początku dwa półfinały gdzie Emeryci Rzeszów zmierzą się z KS Beerlovers Rzeszów oraz Reprezentacja Extraligi Rzeszów z Tęczą Wysock.

Przegrani zagrają o 3 miejsce a triumfatorzy zmierzą się w wielkim finale (godz.18.50) po którym się dowiemy jaka drużyna uda się  pod koniec lipca do Bydgoszczy na Mistrzostwa Polski Zdobywców Pucharu Extraliga.pl

Relację Video Live przeprowadzi portal PDK LIVE TV

https://www.youtube.com/watch?v=Rd7Z0eVQFwU&fbclid=IwAR1TWvNBDo7XlEUfNrDfH5PO6fAtLgG4toLfU4vNpwdSyvz2Jb68y79uB3U

Na godzinę 19.30  zaplanowano mecz pokazowy w którym zmierzą się:

Partnerzy Extraligi Rzeszów(Taxi 19 191,Dekor Prestige,Labu Med,PV System,DRUK Pingwinek,Podkarpacie Live) z triumfatorami rozgrywek Extraliga Rzeszów: Tęczą połączonej z triumfatorami pucharu.

Po meczu wręczanie nagród dla najlepszych drużyn oraz zawodników połączone z grilem oraz napojami chłodzącymi dla wszystkich chętnych.

 

W środowych meczach ćwierćfinałowych padły wyniki:

GRUPA 1 

18.00 Reprezentacja Extraligi – PV System 3-0

Kazimierczuk.Grobelny,Czaja

18.20 DRUK Pingwinek – Beerlovers 1-2

Micał—Karabanowski,Berkowicz

18.40 Reprezentacja Extraligi – DRUK Pingwinek 2-1

Kucharzyk,Skuba—Ryba

19.00 PV System – Beerlovers 0-0

19.20 Reprezentacja Extraligi – Beerlovers 2-1

Kazimierczuk x 2—Majer

19.40 PV System – DRUK Pingwinek 2-4

Kaczor x 2—Głowacki x 2, Malankiewicz,Kużniar

 

TABELA

1.REPREZENTACJA 3 9 7-2
2.KS BEERLOVERS 3 4 3-3

3.DRUK PINGWINEK 3 3 6-6
4.PV SYSTEM 3 1 2-7

 

 

GRUPA 2

20.00 Tęcza – Ukleja 2-1

Madeja,Żyła—Wota

20.20 Emeryci – Kormed 2-1

Popek,Frączak–Moszczyński

20.40 Tęcza – Emeryci 0-0

21.00 Ukleja – Kormed 0-6

–Osiniak x 3, Linek x 3

21.20 Tęcza – Kormed 2-2

Sledz x 2–Moszczyński,Linek

21.40 Ukleja – Emeryci 1-2

Haligowski–Stręczek,Grzebień

 

TABELA

1.EMERYCI 3 7 4-2
2.TĘCZA 3 5 4-3

3.KORMED 3 4 9-3
4.UKLEJA TEAM 3 0 2-10

 

Retransmisja :

https://www.youtube.com/watch?v=Xj-mswsG1fU

 

Klasyfikacja strzelców:

 

Miłosz Linek (Kormed) – 4 gole

Konrad Kazimierczuk (Reprezentacja),Jakub Osiniak (Kormed)-3

Krzysztof Głowacki (Druk),Waldemar Śledz (Tęcza),Jarosław Kaczor (PV),Karol Moszczyński (Kormed)- 2 gole

Jarosław Grobelny (Reprezentacja),Paweł Czaja (Reprezentacja),Bartosz Micał (Druk),Dominik Karabanowski (Beerlovers),Mateusz Berkowicz (Beerlovers),Artur Kucharzyk (Reprezentacja),Karol Skuba (Reprezentacja),Krzysztof Ryba (Druk),Igor Majer (Beerlovers),Łukasz Malankiewicz (Druk),Lucjan Kużniar (Druk),Bartosz Madeja (Tęcza),Kamil Żyła (Tęcza),Marek Wota (Ukleja),Sławomir Popek (Emeryci),Sławomir Frączek (Emeryci),Marceli Haligowski (Ukleja,Paweł Grzebień (Emeryci),Tomasz Stręczek (Emeryci)- 1 gol

PARTNERZY PUCHARU :

DEKOR PRESTIGE
TAXI 19 191 RZESZÓW
LABU-MED
KORMED
PV SYSTEM
DRUK PINGWINEK
PODKARPACIE LIVE

 

 

- REKLAMA -