Konkurs fotograficzny Podkarpackie pełne zachwytów!

Fot. Facebook Podkarpackie.Travel
- REKLAMA -

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna (PROT) zaprasza na konkurs fotograficzny PODKARPACKIE PEŁNE ZACHWYTÓW! Nagroda główna to fantastyczny i poręczny bezlusterkowy aparat SONY a7 wraz z zestawem akcesoriów. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2019 r. przez stronę podkarpackie.travel/pelnezachwytow.

Celem konkursu jest ukazanie atrakcji turystycznych Podkarpacia, piękna natury i krajobrazów regionu, które świetnie prezentują się na zdjęciach. Pokażmy Podkarpacie jako najbardziej fotogeniczny region, gdzie można spędzić wspaniałe rodzinne wakacje a potem pochwalić się nimi na  swoim profilu na Facebooku i Instagramie.

– Czekamy na fotki z Wami i atrakcjami Podkarpacia! Zdjęcia mogą przedstawiać zarówno atrakcje przyrodnicze, miejskie zabytki, jak i krajobrazy… i Wasze przygody. By Wasze zdjęcia były  jeszcze piękniejsze, w każdy wtorek na naszym facebooku @podkarpackie.travel prezentujemy miniporadnik fotograficzny – czytamy na stronie organizatorów.

 

Udział w konkursie fotograficznym mogą wziąć zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści. Nadeslane zdjęcia oceniać będzie profesjonalne JURY, którego członkami są podróżnicy oraz uznani fotografowie. Kapituła konkursowa w swojej ocenie będzie brała pod uwagę walor turystyczny, jak i artystyczny.

 

JURY KONKURSOWE

MAREK ARCIMOWICZ – fotograf magazynu National Geographic, znany jako specjalista od fotograficznych „zadań specjalnych” z 25-letnim stażem.

PRZEMYSŁAW NIEPOKÓJ-HEPNAR – Artysta Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej (AFRP) oraz Kolektywu Fotografów AFTERIMAGE. Zdobywca m.in. International Photography Awards, Monochrome Photography Awards.

DAREK DELMANOWICZ  – fotoreporter Polskiej Agencji Prasowej. Laureat Grand Press Photo. Publikował m.in. w Daily Telegraph oraz The New York Times.

KAROL WERNER – autor bloga Kołem Się Toczy. Laureat w konkursie na Blog Roku 2013, a także Travelera National Geographic w kategorii „Twórca online 2017”.

MICHAŁ MIELNICZUK – fotograf  Biura Prasowego Urzędu Marszałkowskiego. Od paru ładnych lat w „centrum wydarzeń” życia regionu.

ANNA BRZECHOWSKA-RĘBISZ – dyrektor Biura Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Od pięciu lat profesjonalnie związana z podkarpacką turystyką.

 

Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody:

NAGRODY GŁÓWNE:

Fot: Mateusz Pięta, Gabriela Joniec.

BEZLUSTERKOWY APARAT SONY a7 wraz z akcesoriami (obiektyw, torba, karta pamięci),

Kamera GoPro Hero7 Black wraz z gimbalem.

Fot: Mateusz Pięta, Gabriela Joniec.

 

 

NAGRODY SPECJALNE:

pobyt dla 2 os. w ZAMKU DUBIECKO,

zabiegi w SPA dla 2 os. w DWORZE KOMBORNIA,

zabiegi w SPA dla 2 os. w HOTELU ARŁAMÓW,

wycieczka dla 5 os. „Przygoda na Sanie” – Biuro Podróży PAWUK,

wycieczka dla 4 os. „Traperska Przygoda” – Biuro Podróży BIESZCZADER,

ekskluzywny komplet szkła Bohemia od Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie,

karta podarunkowa na sprzęt fotograficzny od Urzędu Miasta w Jaśle.

 

Szczegółowe wymogi dotyczące zdjęć:

format jpg. lub png.,

minimalna rozdzielczość 300 dpi,

min. 2500 pikseli szerokości,

maksymalna wielkość pliku 20 MB,

każdy uczestnik do konkursu może zgłosić 10 zdjęć,

warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, akceptacja regulaminu oraz polityki prywatności konkursu fotograficznego PODKARPACKIE PEŁNE ZACHWYTÓW.

- REKLAMA -