Jeszcze tylko 5 dni można głosować na projekt “Przestrzeń Kwadratowa dla Rzeszowa”

Fot. Jakub Szczęsny
- REKLAMA -

Projekt Przestrzeń Kwadratowa dla Rzeszowa, o którym pisaliśmy równo miesiąc temu wchodzi na ostatnia prostą. Jeszcze tylko przez 5 najbliższych dni będziemy mogli głosować na stronie granotodawcy.

Pan Prezydent dr h. c. Tadeusz Ferenc i wiceprzewodniczący rady miasta Rzeszowa Konrad Fijołek, jednoznaczne wyrazili, że Rzeszów musi wygrać w trwającym do 20 maja głosowaniu w konkursie LechStarter. Do promocji dołączyli wiceprezydenci Marek Ustrobiński i Stanisław Sieńko,którzy nagrali osobiste zapowiedzi.

Rzeszów od początku głosowania uplasował się w gronie zwycięzców. W ostatnich dniach mobilizacja innych miast – szczególnie Poznania i Kielc, gdzie Prezydent Wenta mobilizuje wszystkie siły, może narazić nas na spadek z podium. 
Wesprzyjmy mieszkańców i miłośników Rzeszowa, aby nie zaprzepaścić tej niepowtarzalnej okazji i ciężkiej pracy włożonej w utrzymanie pozycji stolicy Podkarpacia w gronie zwycięskich trzech z 15 rywalizujących reprezentantów polskich województw – powiedział nam Przewodniczący Rady Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek

 

Przypominamy jak głosować

GŁOSUJ CODZIENNIE OD 15.04 – 20.05.2019

Aby w Rzeszowie powstała PRZESTRZEŃ KWADRATOWA konieczna jest pełna mobilizacja mieszkańców w głosowaniu internetowym, które odbywać się będzie od 15 kwietnia (godz. 14:00) do 20 maja 2019 r. (godz. 14:00). Głosować należy codziennie oddając tylko jeden głos na dwa sposoby:

  • na stronie programu lechstarter.pl wchodzimy w zakładkę GŁOSUJ i wybieramy miasto RZESZÓW. Po wyborze miasta, aby oddać głos, podajemy swój adres mailowy oraz zaznaczamy „Recaptche” (Nie jestem robotem). Następnie klikamy w link weryfikacyjny, który otrzymaliśmy na wskazany przez nas adres mailowy.
  • za pomocą aplikacji na facebook fanpage marki Lech, wybieramy z listy rozwijanej miasto RZESZÓW i klikamy GŁOSUJ.

To mieszkańcy zdecydują, czy chcą wpływać na pozytywne zmiany w Rzeszowie.

Fundacja Rzeszowska reprezentuje Rzeszów i województwo podkarpackie w programie Lechstarter. Więcej informacji o akcji jest dostępne na stronie www.rzeszowska.org.pl/inicjatywy/lechstarter i www.lechstarter.pl

 

- REKLAMA -