Z trenerem Piotrem Grószką o Resovii i nie tylko

- REKLAMA -

W dniu 9.05.2019 roku miało miejsce otwarte spotkanie w Browarze Manufaktura z min. Piotrem Grószką i Marcinem Komendą. Dziennikarze i kibice mogli przyjść i porozmawiać w wymienionymi osobami.
(…) prezes mnie zna, mieszkaliśmy kiedyś nawet razem w pokoju i zna mnie jak już to powiedział nie tylko jako zawodnika, ale przede wszystkim jako osobę i mój charakter, więc myślę, że to była propozycja nie do odrzucenia, chociaż oczywiście to nie było już biegnę (…) – odpowiada Piotr Gruszka na pytanie, w którym zapytaliśmy go o: – Panie trenerze jak to jest, kiedy pan prezes Krzysztof Ignaczak proponuje przejęcie takiej drużyny jak Asseco Resovia, po trenerze Giannim Cretu ?

(…) ja nie będę wspominał co było rok temu, dwa lata temu i tak dalej, bo ja nie brałem w tym udziału (…) na pewno będziemy pracować z dużą pokorą(…) Uważam, że liga się wyrównała, i myślę że to co pokazują inne zespoły, że nikt nikogo się nie boi, że wszyscy starają się żeby pracowąć jak najlepiej, żeby grać jak najlepiej, i ta liga taka była(…). – stwierdził nowy trener odpowiadając na pytanie, w którym zapytaliśmy go o: – Jaki jest pana pomysł, taki główny pierwszy na prowadzenie tej drużyny, sukcesy jakieś zakładane na następny sezon ?

Marcin Komenda z prostych przyczyn. To jest zawodnik, który już jest reprezentantem, i rok temu już był, i ja Marcina już dwa lata prowadziłem w Katowicach, znam jego dobre strony, jego słabe strony i wiem że z bardzo (…) charakterem, który ciągle się rozwija, myślę że to jest bardzo istotne, więc jakby on zna mnie, ja znam jego, a to jest bardzo ważne z perspektywy zespołu, to jest zawodnik, który jest zawodnikiem z Rzeszowa– mówi Piotr Grószka w odpowiedzi na pytanie, w którym zapytaliśmy go o: – Zdecydowaliście się państwo na Marcina Komendę jako rozgrywającego. Dlaczego on a nie na przykład Jan Firlej czy Michał Kędzierski po tak fantastycznych sezonach w Belgii i we Włoszech ?

- REKLAMA -