Gowin promował 8-kę Kruczka

Fot. Jerzy Wiśniewski/Kurier Rzeszowski
- REKLAMA -

Stanisław Kruczek otrzymał 8 miejsce na liście Prawa i Sprawiedliwości w tegorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Od kilku dni na jego fanpage znajdowała się zapowiedz o rychłym starcie kampanii.

W dniu 5.04.2019 kampanie Stanisławowi Kruczkowi otworzył prezes partii “Porozumienie”, wicepremier Jarosław Gowin.
Jarosław Gowin zachęcał w Rzeszowie do udziału w wyborach do europarlamentu.
26 maja wybierzemy naszą narodową reprezentacje, zrobimy też ważny krok ku kolejnym wyborom – zaznaczał Minister Nauki.

Podkarpacie, moje rodzinne strony, to przede wszystkim piękny krajobraz, mądrzy, pracowici, przedsiębiorczy i przywiązani do tradycyjnych polskich wartości ludzie oraz dobre zmiany. Przez te 30 lat Podkarpacie przeszło ogromny skok cywilizacyjny, a wraz z nim cała Polska -podkreślał Jarosław Gowin. -Stanisław Kruczek od dziesiątek lat skutecznie działa na rzecz wspierania tej wartości, która dla nas, Polaków jest najważniejsza – rodzin– dodał.

Zaprezentowana przez wicemarszałka “8-ka dla Podkarpacia” to według Stanisława Kruczka:
1. Bezpieczna Rodzina,
2. Wysoki poziom życia,
3. Sprawna komunikacja,
4. Innowacyjna gospodarka,
5. Czyste środowisko,
6. Nowoczesna wieś,
7. Tradycja i kultura
8. Przyjazne państwo, przyjazny urząd.

Zdaniem Stanisława Kruczka te osiem punktów najbardziej przyczynią się do rozwoju naszego województwa. Kruczek chce, żeby “Polska była sercem Europy, a Podkarpacie sercem Polski”. Jego zdaniem, aby osiągnąć ten cel należy postawić na innowacyjną gospodarkę.

Potrzebujemy nowoczesnej i sprawnej infrastruktury komunikacyjnej, którą już budujemy. Szybka kolej, ekspresowe drogi, w tym S19, Via Carpathia oraz szybki internet dadzą nam gwarancję, że Podkarpacie stanie się sercem innowacyjnej gospodarki naszego kraju – obiecuje Stanisław Kruczek.

Kruczek podkreślał również, że będzie starał się o podniesienie poziomu życia. W tym celu chce postawić na dalszy rozwój edukacji, medycyny oraz sportu Podkarpacia.

Nasz program zawiera całościową ofertę rozwoju usług społecznych dla wszystkich grup obywateli. Począwszy od opieki i edukacji dla najmłodszych, po bogatą ofertę usług rehabilitacyjnych i opiekuńczych dla osób z niepełnosprawnościami i seniorów – mówi Kruczek.

- REKLAMA -